تفاوت نایلون پلی اتیلن یک لایه و سه لایه

تفاوت نایلون پلی اتیلن یک لایه و سه لایه

در حال‌ حاضر صنایع تولید نایلون‌های مختلف برای بسته‌ بندی، روز به‌ روز در حال گسترش است. همان‌طور که بهتر می‌دانید استفاده از نایلون‌های مناسب برای بسته‌ بندی محصولات از اهمیت بسزایی برخوردار است. به‌ همین خاطر نیز تولیدکنندگان این محصولات را در انواع مختلف با استفاده از مواد اولیه با کیفیت به سراسر جهان عرضه می‌کنند. یکی از پرکاربردترین نایلون‌ها و موادی که برای تولید نایلون استفاده می‌شود، اپلی اتیلن است که یک پلیمر ترمو پلاستیک بوده که دارای ساختار کریستالی می‌باشد و به شکل گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف کاربرد دارد. ما در این مقاله قصد داریم در مورد تفاوت نایلون پلی اتیلن یک لایه و سه لایه توضیحاتی را بیان کنیم به‌ همین خاطر پیشنهاد می‌شود که حتما در ادامه با ما همراه باشید.

در حال حاضر پلی‌اتیلن و فیلم های پلی اتیلن و پلاستیک‌های پرمصرف در دنیا هست و سال‌ها میلیون‌ها تن از آن در دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.امروزه  فرآیندهای تجاری متعددی به استفاده از این نوع پلاستیک وابسته هستند. نایلون پلی اتیلن در انواع مختلفی تولید می‌شود که از جمله آن ها می‌توان به یک لایه و سهآیه اشاره کرد. تفاوت پلی اتیلن یک لایه و سایه با یکدیگر زیاد است در واقع هر یک از ایننایلون ها دارای کاربرد و خصوصیات منحصر به فرد خود هستند. همچنین از نظر کیفیت نیز با یکدیگر تفاوت دارند که ما در ادامه بررسی آن ها می پردازیم.

اهمیت خرید پلی اتیلن

به طور کلی نایاون ها،  پلیمرهای مصنوعی کاربردی هستند که متشکل از پلی آمید های آن آلیفاتیک می باشند. همچنین محصولات با توجه به کارایی وسیله ای که دارند، دارای محبوبیت بالایی در صنایع مختلف می باشند. استفاده از نایلون های پلی اتیلن برای بسته بندی می تواند از نظر اقتصادی نیز تا حد بسیار زیادی مقرون به صرفه باشد. به همین خاطر است که دارای محبوبیت بالایی است و می‌تواند به عنوان یکی از رایج ترین محصولات برای بسته بندی کالاهای مختلف استفاده شود.

از جمله مصارف اصلی این نایلون ها را می توان به شرینک بسته بندی مواد غذایی، مصارف صنعتی و تجاری اشاره کرد. نایلون پلی اتیلن یک لایه و سه لایه علاوه بر اینک ه می‌توانند کیفیت اولیه محصولات را کاملا حفظ کنند، باعث جذابیت بسته بندی نیز برای خریداران خواهند شد. همچنین برای چاپ نیز بسیار مناسب هستند و شما می توانید به شکل بسیار جذابی تبلیغات محصول خود را روی آن ها درج کنید.

نایلون پلی اتیلن یک لایه  و سه لایه آبیاری

از انواع نایلون پلی اتیلن می توان به مدل آبیاری شرکت که برگرفته از پلی اتیلن های بسیار سبک بوده و می تواند در کاربرد های سنگین نیز مورد استفاده قرار بگیرد. لازم است بدانید که این نایلون کاملاً قابل بازیافت است و باعث آلودگی محیط زیست نخواهند شد.مدل های آبیاری در حال حاضر جزو پرکاربردترین نایلون پلی اتیلن یک لایه و سه لایه هستند و عمده استفاده آن ها در صنعت کشاورزی و ساخت و ساز می باشد.

در حقیقت از این نایلون ها به منظور سفت کاری استفاده می گردد. همچنین در صنعت حمل و نقل نیز نایلون های پلی اتیلن دارای کاربرد هستند و می توان جهت حفظ سلامت بار های مختلف و بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل از آن ها استفاده کرد. از جمله دیگر کاربردهای این نایلون می توان به پوششی برای سقف جهت جلوگیری از نفوذ سرما و رطوبت به داخل ساختمان‌ ها و گلخانه ها اشاره کرد.

تفاوت پلی اتیلن یک لایه و سه لایه

نایلون شیرینگ پلی اتیلن

نایلون شیرینگ پلی اتیلن نیز یکی دیگر از انواع انواع پلی اتیلن بوده که در بخشهای تولید و بسته بندی برای برای صنعت های مختلف استفاده می‌شود. استفاده از این نایلون به این شکل است که پس از قرار گرفتن روی یک محصول  با استفاده از حرارت آن را وکیوم می کنند تا کاملا محصولات بچسبد. این مورد باعث شده تا محصولات مختلف جذاب تر به نظر برسند.

زمانی که این نوع نایلون شیرینگ پلی اتیلن با دمای حدود ۱۶۰ الی ۲۰ درجه سانتیگراد مواجه شود، حالت اولیه خود را از دست داده و می توان آن را به یک محافظ بسیار مقاوم و ایمن برای کالاهای مختلف تبدیل کرد. لازم است بدانید که این نایلون در اندازه‌های گوناگونی تولید می شود. نکته جالب که لازم است این است که طول و عرض محصولات همچنین تعداد لایه های استفاده شده در آنها با توجه به کاربرد آنها در نظر گرفته می شود. به عبارت دیگر اینکه نایلون پلی اتیلن یکی لایه و سه لایه باشد، کاملا به نوع محصول و نیاز مشتری بستگی دارد. همچنین می‌تواند به صورت مستقیم در کیفیت نایلون نیز بسته تاثیر داشته باشد.  شمامیتوانید جهت خرید نایلون های پلی اتیلن  دیگر مدل‌ها به سایت ما مراجعه کرده و این محصولات را با مناسب ترین قیمت بازار خریداری کنید.

نایلون بسته بندی رولی بیشتربخوانید