درباره ما

شرکت شمس پلاست طب برترین تولیدکننده انواع فیلم و نایلون در گروه های گوناگون و استرچ صنعتی فعالیت خود را در شهرک صنعتی شمس آباد آغاز نمود.

این شرکت از زمان تاسیس تاکنون مستمرا در جهت رشد و ارتقاء کمیت و کیفیت محصولات تولیدی خود تلاش کرده و با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا به عنوان بزرگترین تولیدکننده انواع فیلم، نایلون و استرچ تحولی عظیم در صنعت بسته بندی کشور به وجود آورده است. اینک شمس پلاست طب نامی مطمئن در صنعت بسته بندی کشور است که کیفیت مطلوب را از اصول بنیادین فعالیت خود دانسته و موفقیت خود را استوار بر تلاش و کوشش در کنترل کیفیت میداند. شرکت شمس پلاست طب، توفیق حیات خویش را تنها منوط به فعالیت خود ندانسته بلکه مشارکت مشتریان و همراهان فهیم خود را در حمایت از کالای با کیفیت و کاملا بهداشتی طلب مینماید، تا مانع ورود محصولات نامعتبر در بازار ایران شود.

ماموریت:

کیفیت بخش اصلی و جدای ناپذیر اصول کسب و کار ماست. اصول کیفی اقدامات ما را برای دستیابی به محصول با کیفیت و انتخاب اول مشتریان هدایت میکند و اساس تحقیق ما برای مورد اطمینان بودن است، تا محصول و خدماتی با کیفیت تولید کنیم. تمام تلاش کارکنان ما معطوف به تولید منطبق با استاندارهای ملی و جهانی همراه با قوانین مرتبط با جنبه های زیست محیطی میباشد، همچنین مدیریت شمس پلاست طب جهت تثبیت این روند و کسب موفقیت در بازارهای داخلی و خارجی به گونه ای قدرتمند، مستمر و خطا ناپذیر سیستم یکپارچه مدیریت کیفی زیست محیطی بر اساس الگو ISO 9001-2008, ISO 4001-2004, OHSAS 18001 طراحی و پیاده سازی نموده است