بسته بندی مقاوم

شیرینگ حرارتی مانند نایلون های معمولی در اثر حرارت صدمه نمی بیند در واقع پاره نمی شود بلکه جمع می شود و شمایل کالا را به خود می گیرد. شیرینگ پک به دو روش دستی و با دستگاه انجام می شود. در روش شیرینگ پک با دستگاه، نایلون شیرینگ را روی کالای مورد نظر می کشند و آن را در دستگاه قرار می دهند، پس از حرارت توسط دستگاه شیرینگ پک نایلون جمع شده و شمایل کالا را به خود می گیرد. اما در روش دستی وسیله یا کالای مورد نظر را داخل نایلون شیرینگ قرار می دهید و قسمت باز نایلون را هم می بندید، سپس با ایجاد گرما توسط سشوار می توانید کالای مد نظر خود را بسته بندی کنید. نایلون شیرینگ پک روش بسته بندی مقاوم می باشد و کالای مورد نظر را در برابر رطوبت نیز محافظت می کند.

کاهش ضخامت نایلون پس از حرارت
پس از ایجاد حرارت و سرد شدن شیرینگ حرارتی ضخامت آن افزایش می یابد. همچنین می توان بخش های زائد نایلون شیرینگ را بعد از گرم کردن به شمایل کالا فرم داد. هرچه اندازه ی اولیه ی نایلون شیرینگ به اندازه ی کالای شیرینگ شده نزدیک تر باشد، کالا محکم تر وکیوم خواهد شد.
از مزایای بسته بندی به روش شیرینگ حرارتی این است که محصول پس از حرارت دیدن و سرد شدن، ظاهری بسیار شکیل و شفاف خواهد داشت. یادتان باشد که بسته بندی باید در محیط پاکیزه انجام شود چون این نایلون گرد و غبار و پرز را به خود جذب می کند. برای مشاهده انواع محصولات می توانید به سایت شمس طب پلاست مراجعه کنید.

شیرینگ پک در بخش بسته بندی بسیار پرکاربرد است. ابعاد مختلف آن قابل سفارش می باشد و در صنایع مختلف نیز به کار گرفته می شود. این محصول از جنس پلی اتیلن است و در مقابل حرارت با دمایی بین 160 تا 220 درجه تغییر شکل می دهد.

مطالب اخیر