قابلیت پیش کشش در دستگاه های stretch

دستگاه های شیرینگ پک و استرچ دو وسیله کاربردی برای بسته بندی وسایل و اغذیه هستند.

در دستگاه های استرچ فیلم نایلونی نیز مانند نایلون شیرینگ برای بسته بندی لوازم مختلف استفاده شده و در متراژهای از پیش تعیین شده موجود می باشد که افراد بنا به احتیاج و حجم مورد استفاده خود می توانند آنان را در طول های متفاوتی خریداری نمایند.

امروزه به دلیل افزایش قیمت نفت و به تبع از آن افزایش قیمت وسایلی که نفت در آنان تاثیر دارد همچون انواع پلاستیک ها، قیمت فیلم های استرچ نیز بالا رفته و یکی از چالش های تولید کنندگان چگونگی تعیین هزینه مناسب برای خریداران فیلم های استرچ شده است.

در این بین من جمله اساسی ترین و مهم ترین قابلیت این دستگاه های استرچ امکان پیش کشش یا به عبارتی دیگر Pre Stretch می باشد.

پیش کشش این امکان را فراهم می کند که تا 3 برابر طول آغازین، فیلم اعمال گردد و این مقدار بنا به کیفیت جنس فیلم متغیر است.

سیستم پیش کشش در دستگاه های stretch
در این سیستم لایه های پلاستیکی پیش از کشیده شدن به دور محصول، مقداری تحت کشش قرار گرفته و افزایش طول می یابند.

این مسئله موجب صرفه جویی بیشتر در استفاده از فیلم استرچ خواهد شد که با یک حساب سر انگشتی می توان به راحتی به توجیه اقتصادی پنجاه درصدی آن رسید.

لازم به ذکر است که بعضی از دستگاه های استرچ کش امکان تنظیم نمودن میزان کشیدگی را دارند تا افراد بتوانند بنا به جنس فیلمی که خریداری نموده اند حداقل و حداکثر کشش را تنظیم نمایند و جلوی ازهم گسیختگی و پاره شدن لایه ها را به درستی بگیرند.

شما متقاضیان گرامی نیز می توانید برای تهیه شیرینگ یا استرچ و متعلقات آن مانند فیلم استرچ و نایلون شیرینگ با مجموعه مجرب شمس طب پلاست همراه باشید.

مطالب اخیر