سلفون شیرینگ حرارتی

سلفون شیرینگ حرارتی

سلفون شیرینگ یکی از انواع بسته بندی های حرارتی است که خاصیت جمع شوندگی در برابر حرارت دارد که این حرارت توسط دستگاه شیرینگ انجام می شود که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی سلفون شیرینگ حرارتی می پردازیم.

نایلون زیپ کیپ بیشتر بخوانید

سلفون شیرینگ حرارتی چیست ؟

سلفون شیرینگ حرارتی نوعی خاص از پلاستیک است که در صنعت بسته بندی با حرارت تغییر شکل می دهد و به حالت وکیوم تبدیل می شود . به طورکلی به هر بسته بندی که در برابر حرارت خاصیت جمع شوندگی داشته باشد سلفون حرارتی یا شیرینگ حرارتی می گویند.

مزایای استفاده از شیرینگ حرارتی

این سلفون ها در برابر نفوذ میکروب ، گرد و غبار محافظت از مواد غذایی می کنند و خاصیت ضد آب دارند ، سرعت حمل و نقل آن سریعتر و آسان تر است ، دارای بسته بندی زیبا و ایمن می باشد ، محافظ در برابر ضربات و شکستگی هستند ، قابلیت نگهداری طولانی مدت محصولات در آن مشاهده می شود ، امکان چاپ تبلیغات روی آن ، مقرون به صرفه بودن این محصولات  ، طیف رنگی متنوع  دارد ، مقاومت در برابر سوراخ شدگی ، جذب مشتری و غیره همه از مزایای این محصول  است . از مزایای مهم این سلفون ها قیمت مناسب آن می باشد که به همین علت مشتریان از این محصولات بسیار استقبال می کنند.

کاربرد سلفون شیرینگ حرارتی

کاربرد این سلفون ها بسیار زیاد است و برای بسته بندی بطری های آب معدنی ، قوطی کنسرو ، انواع نوشیدنی ، محصولات غذایی ، شانه تخم مرغ ، شرکت های لبنیاتی ، ظروف رستورانی ، محصولات دارویی و غیره کاربرد دارد. به همین منظور اگر شما نیاز به یک بسته بندی محکم و شیک برای محصولات خود هستید  شما می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان شرکت شمس پلاست طب ارتباط برقرار کنید و مشاوره بگیرید.

انواع سلفون حرارتی بر اساس جنس

این نوع از سلفون ها  به سلفون pvc  و سلفون pof تقسیم می شود که سلفون pvc  حرارتی شفاف تر و خاصیت کشسانی کمتری دارد و بیشتر برای روکش مواد غذایی یا شیشه سس و پاکت سیگار  استفاده می شود و قیمت آن بسیار پایین است . سلفون pof   یا پلی اولفین در ساخت فیلم های شیرینگ بیشتر استفاده می شود و انقباض و استحکام بالاتری دارد و خاصیت کشسانی آن بالاتر است و قیمت آن بالاتر است . دمای لازم برای این سلفون ها ۱۶۰ تا ۲۱۰ درجه سانتیگراد است . از این نوع سلفون چون خاصیت کشسانی بالاتری دارد و مقاوم تر است بسیار استفاده می شود و یکی از بهترین سلفون ها برای بسته بندی  می باشد.

جنس سلفون شیرینگ حرارتی

جنس سلفون از مشتقات پلی اتیلن است مانند LDPEL  و ضخامت آن تا ۵۰ میکرون است و با حرارت دیدن خاصیت جمع شوندگی و پوشش پیدا می کند . این شیرینگ ها دارای ضخامت متفاوتی است و هر چه ضخامت آن بیشتر باشد ایزوله سازی محصولات بهتر است . این سلفون ها توسط دستگاه شیرینگ تولید می شوند که روش کار این دستگاه بدین شکل است که سلفون را داخل دستگاه می گذاریم تا با سیستم گرمایشی دور محصول می چسبد و بسته بندی انجام می شود که مهمترین بخش در نایلون شیرینگ حرارتی میزان ضخامت و شفافیت آن می باشد.

چاپ شیرینگ حرارتی

سلفون شیرینگ حرارتی وقتی در معرض حرارت قرار می گیرند برای بسته بندی خاصیت جمع شوندگی پیدا می کنند و به راحتی می توان روی آن چاپ تبلیغات انجام داد که این چاپ ها می تواند از ۱ تا ۱۲ رنگ باشد که با دستگاه فلکسو و هلیو انجام می شود. این تبلیغات باعث جذب مشتری و فروش بیشتر محصولات می شود.

نحوه خرید و قیمت سلفون شیرینگ حرارتی

برای خرید این محصول  باید ابعاد و اندازه های متفاوت ، رنگ ، نوع نایلون و غیره را بررسی کرد و بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی محاسبه می شود که فقط کافی است که به سایت شرکت شمس پلاست طب مراجعه و نحوه خرید و قیمت این محصولات را مشاهده نمایید.

سخن پایانی

سلفون شیرینگ حرارتی از اهمیت زیادی برخوردار است و در صنایع مختلف به خصوص صنایع بسته بندی استفاده می شود که به همین منظور شما می توانید با شرکت شمس پلاست طب ارتباط و از نحوه خرید و سفارش این محصولات اطلاع حاصل کنید.