شیرینگ رنگی

شیرینگ رنگی

بسته‌ بندی یکی از فاکتورهای مهم برای عرضه محصولات مختلف در بازار است و می‌تواند تا حد بسیار زیادی در افزایش و یا کاهش خروج تاثیرگذار باشد. بدون‌شک شما نیز زمانی که  که برای خرید یک محصول اقدام می‌کنید، در ابتدا به بسته‌بندی آن توجه کرده و سپس آن را مورد انتخاب قرار خواهید داد. بنابراین می‌توان گفت که استفاده از نایلون‌ها و سلفون های مناسب برای بسته‌بندی کالاهای گوناگون دارای اهمیت ویژه‌ای است و باید حتما به آن توجه شود. خوشبختانه در حال‌ حاضر صنایع بسته‌ بندی گسترش زیادی پیدا کرده و تنوع و در سلفون ها و نایلون‌ها به شکل گسترده‌ای مشاهده شود. از جمله پرکاربرد ترین و زیباترین محصولات بسته‌بندی می‌توان به شیرینگ رنگی اشاره کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این محصول و همچنین کاربرد آن اطلاعات کامل را به شما عزیزان ارائه دهیم.

شیرینگ در لغت به‌معنای جمع شدن و یا کوچک شدن است.  این محصول در حال حاضر برای صنایع غذایی، دارویی و…  به‌ وفور  استفاده می‌شود و تا به امروز نیز همه تولیدکنندگان از این نایلون بسته‌بندی راضی هستند. به‌ همین خاطر نیز تقاضا برای خرید آن روز به‌ روز در حال افزایش است. شما می‌توانید برای خرید انواع سلفون بسته‌بندی و  نایلون‌های شیرینگ و نایلون شیرینگ حرارتی به سایت ما مراجعه کرده و با کارشناسان شمس پلاست ارتباط برقرار کنید.

نایلون شیرینگ رنگی

همان‌ طور که گفته شد، در حال حاضر یکی از پرفروش‌ ترین و کاربردی‌ترین محصولاتی که برای بسته‌ بندی کالاهای مختلف به کار می‌رود، شیرینگ است که در انواع مختلف وجود دارد. یکی از مدل های ها این نایلون رنگی می‌باشد. این نایلون‌ها در واقع حرارتی هستند که دارای خواص فرم پذیری بالایی بوده و نسبت‌به تغییرات دمایی نیز دچار واکنش می‌شوند.

می‌توان گفت که این نایلون بسته‌بندی در دمایی از دمای ۱۶۰ الی ۲۲۰ درجه می‌تواند تغییر حالت دهد و به آسان‌ترین شکل ممکن روی محصولات مختلف نصب شود. به دلیل این‌ که شیرینگ دارای خاصیت جمع شوندگی است، بنابراین در بازار با نام نایلون جمع شونده نیز شناخته می‌شود.  شیرینگ رنگی همانند دیگر نایلون‌ها از مواد پلی‌اتیلن به تولید می‌رسد و برای زیباتر شدن آن از پایه‌های رنگی استفاده می‌شود، تا بتوان از این طریق جذابیت محصول را چندین برابر کرد.

 

اهمیت خرید شیرینگ رنگی

شیرینگ رنگی در حوزه‌های مختلف کاربردی بوده و به‌وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای جلد کردن کالاهای مختلف

  • بسته‌بندی چند کالا داخل یک پکیج درست کردن

  • پکیج تعدادی از محصولات در کنار هم برای جلوگیری از ورود گرد و غبار با استفاده از شیرینگ رنگی با سهولت انجام می‌شود.

  • در بسیاری از کارخانه‌ ها و تولیدات مواد غذایی برای جذاب‌ تر شدن محصولات از این نوع نایلون استفاده می‌گردد.

بررسی قیمت شیرینگ

در حال‌ حاضر در تمامی کارخانه‌ هایی که به تولید سلفون ها و نایلون‌های بسته‌بندی می‌پردازند، قیمت شیرینگ رنگی براساس کیلوگرم تعیین می‌گردد. همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت نیز در این‌ مورد تاثیرگذار خواهد بود. با توجه به این‌که رشد قیمت تمامی مواد اولیه روز به‌ روز در حال افزایش است، نمی‌توان به‌ طور دقیق در مورد قیمت این محصول صحبت کرد. اما می‌توان براساس فاکتورهایی متوجه شد که قیمت این نایلون  چگونه مشخص می‌گردد.

به‌طور مثال هرچه نایلون شیرینگ  ضخیم‌تر باشد،  طبیعتاً قیمت آن بالاتر خواهد بود. زیرا برای مراقبت از محصولات مختلف مناسب‌تر می‌باشد و همچنین مواد اولیه با کیفیتی در آن به کار رفته‌ است.

 

شیرینگ رنگی

 

درجه‌بندی شیرینگ

تولیدکنندگان نایلون و پلاستیک معمولاً از بهترین و با کیفیت‌ ترین مواد اولیه برای تولید شیرینگ رنگی استفاده می‌کنند. اما با این‌حال برای این‌که تمامی افراد بتوانند با هر بودجه‌ای که دارند این محصول را خریداری کنند،  نایلون‌های شیرینگ  از نظر کیفیت دسته‌بندی می کنند  که عبارت‌اند از:

درجه ۱ با انواع با مواد اولیه کاملاً نو و باکیفیت

نایلون شیرینگ  درجه ۲ با مواد اولیه که ضایعاتی هستند.

درجه ۳ با استفاده از مواد اولیه ضایعاتی

شما می توانید  براساس بودجه‌ای که دارید، هر ۳ نوع نایلون شیرینگ را به مجموعه ما سفارش دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استرچ مواد غذایی به این صفحه مراجعه کنید

کاربرد اصلی شیرینگ های رنگی

در حال‌ حاضر اکثر تولیدی‌ها برای این که بتوانند محصول خود را طوری بستگی کنند بسته‌بندی کنند که محتوای داخل آن مشخص نباشد، از شیرینگ رنگی استفاده می‌کند که از جمله آن‌ها می‌توان به تولیدی شلنگ، سیم کابل و غیره اشاره کرد. همچنین این محصول برای عایق کردن کالاهای مختلف در برابر عوامل گوناگون نیز می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. شیرینگ   درمقابل گرد و غبار مقاوم بوده و اجازه نمی دهد که به داخل محصول نفوذ کند.

نایلون وکیوم حرارتی بیشتربخوانید