استرچ صنعتی

استرچ صنعتی

فیلم استرچ یا نایلون سلفون چیست؟

استرچ صنعتی نایلون استرچ نام دیگر نایلون سلفون است که از مواد اولیه مرغوب پتروشمی های کشور به نامهای LLDPE,LDPE,HDPE تولید میشود. از این محصول در صنایع غذایی، کشاورزی، ساختمانی و بسته بندی استفاده میشود. که از مهم ترین ویژگی های نایلون استرچ میتوان به سهولت در امر بسته بندی، سرعت و قیمت مناسب اشاره کرد.

برای خرید استرچ غذایی به این صفحه مراجعه کنید

ویژگی نایلون استرچ شمس پلاست طب

از مهم ترین ویژگی های پلی اتیلن سبک میتوان به چسبندگی، خاصیت کشسانی، شفافیت، مقاومت در برابر سوراخ شدن، مقاومت دربرابر اشعه ماورای بنفش جهت افزایش ماندگاری در برابر نور خورشید و خاصیت ضد الکتریسیته ساکن جهت جلوگیری از جذب گرد و غبار است. که معیارهای مهمی جهت سنجش میزان کیفیت محصول نهایی تولیدی است. شرکت شمس پلاست طب تولیدکننده نایلون استرچ در عرض ده الی دویست سانتی متر به صورت یک تا پنچ لایه است که با استفاده از نایلون استرچ با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن دنیا در ضخامت هشت تا پنجاه میکرون با خاصیت کشسانی 400 تا حداکثر  600 درصد می باشد.

سلفون متالایز چیست اینجا بخوانید

کاربرد فیلم استرچ یا نایلون سلفون

  • پالت بندی

  •  بسته بندی مبلمان اداری و خانگی

  • خودروسازی، سپر سازی و قطعه سازی

  • بسته بندی تولید قطعات و سرامیکهای تزیینی، تولید لوله و شیلنگ

  • بسته بندی مواد غذایی، آشامیدنی و داروسازی

  • رنگ سازی، تولید چسب و رزین و حلالهای شیمیایی

  • بسته بندی لوازم آشپزخانه، اسباب بازی، کامپیوتر و لوازم جانبی

 

روشهای استفاده از فیلم استرچ در صنایع

بسته بندی به روش دستی

در صنایع کوچک و قطعات خیلی بزرگ که قابلیت قرار گرفتن بر روی دستگاه استرچ پالت را نداشته باشند میتوان از روش دستی استفاده کرد.

بسته بندی به روش دستگاهی

با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک قطعات سنگین و حجیم در صنایع بزرگ با قرارگرفتن بر روی دستگاه استرچ پالت بسته بندی میشوند.

شرکت شمس پلاست طب با تکیه بر پتانسیل های تولیدی، مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز دنیا در راستای تأمین نیازهای بسته بندی محصولات انواع صنایع تولیدی و بازرگانی با قابلیت ارسال محصولات به مسافت های گوناگون با تضمین کیفیت محصول نهایی در کنار مشتریان میباشد. شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره رایگان با کارشناسان به قسمت تماس با ما مراجعه نمائید.