نایلون زیپ کیپ

نایلون زیپ کیپ

این نایلون ها برای بسته بندی مواد و نگهداری مواد غذایی بسیار گزینه مناسبی هستند و دارای مزایای بسیاری می باشند که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی نایلون زیپ کیپ می پردازیم.

تولید فیلم های چند لایه پلی اتیلن بیشتربخوانید

معرفی بسته بندی زیپ کیپ

نایلون زیپ کیپ دارای دو لایه پلاستیکی است که در بالای آن یک نوار زیپ مانند قرار دارد و با فشار دست دو لایه توسط این زیپ به هم متصل می شوند و این زیپ باعث می شود که دیگر احتیاجی به گره زدن نباشد و جایگزین بسیار مناسبی برای قرار دادن مواد غذایی درون یخچال و فریزر می باشد و انواع مواد ریز و درشت را می توان درون آن قرار داد و مواد به مدت طولانی در آن نگهداری می شود و خراب و فاسد نمی شوند.

مزایای استفاده از زیپ کیپ

نایلون زیپ کیپ از ورود گرد و غبار و رطوبت به داخل مواد جلوگیری می کند و از مواد به مدت طولانی نگهداری می کند . از مزایای دیگر این نایلون ها این است که قابلیت دوباره استفاده از محصولات را که در هر وعده غذایی کم یا زیاد باشد را دارند . از مزیت های بسیار مهم این زیپ کیپ ها از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه هستند و کار کردن با آن بسیار راحت و آسان است .

این زیپ کیپ ها تا دمای ۹۰- درجه سانتیگراد را تحمل می کنند و به راحتی از آن می توان در یخچال و فریزر استفاده کرد به همین منظور شما می توانید با شرکت شمس پلاست طب ارتباط و کارشناسان شرکت به صورت آنلاین آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند.

انواع پاکت زیپ کیپ

نایلون زیپ کیپ دارای انواع مختلفی می باشد که شامل زیپ کیپ ایستاده است که کارایی بسیار زیادی دارد و در اکثر فروشگاه ها مشاهده می شود و بسیاری از محصولات غذایی را می توان در آن نگهداری کرد. زیبپ کیپ متالایز که این نوع زیپ کیپ از نوع آلومینیوم یا متالایز است و مواد اولیه آن opp ،cpp یا Bopp  است و مقاومت بسیار خوبی دارد .

زیپ کیپ مشگی هم یک مدل دیگر از زیپ کیپ ها است که به رنگ مشگی است و معمولا برای مراسم مذهبی و عزاداری استفاده می شود . زیپ کیپ کرافت نوع دیگری از زیپ کیپ ها می باشد که به جای پلاستیک از کاغذ استفاده می شود و برای موادی که بو و عطر خاصی دارند مانند چای و زعفران گزینه مناسبی می باشد به همین منظور برای اطلاع از انواع زیپ کیپ ها شما می توانید به سایت شرکت شمس پلاست طب مراجعه کنید.

اندازه انواع زیپ کیپ

نایلون زیپ کیپ دارای سایز بزرگ و کوچک است که سایز کوچک برای بسته بندی موادی مانند میخ ، پیچ ، مهره ، زیورآلات ، دکمه و غیره  که مواد ریزی هستند کاربرد دارد و سایز بزرگ برای مواد غذایی ، کتاب ، انواع خوراکی ها ، لباس و غیره کاربرد دارد و دارای ۵ سایز می باشد که شامل سایز ۳۵*۲۵

۳۰*۲۰-۲۵*۲۵-۱۸*۲۰- ۱۸*۱۴می باشد پس تنوع در سایز و اندازه های مختلف و متفاوت را دارد . شرکت شمس پلاست طب یکی از بزرگترین تولیدات در زمینه نایلون  و پلاستیک می باشد و هر تعداد و اندازه که مشتریان مد نظر داشته باشند برای آنها آماده و تولید می کنند.

برای اشنایی با  استرچ بسته بندی کلیک کنید

خرید زیپ کیپ ارزان

نایلون زیپ کیپ با توجه به کیفیت بالای محصول و قیمت مناسب متقاضیان زیادی برای خرید این محصول دارد و از پرفروش ترین محصولات پلاستیکی می باشد و برای خرید این محصول هم به صورت کیلویی و عمده و هم تکی شما می توانید به سایت شرکت شمس پلاست طب مراجعه و نحوه خرید این نایلون ها را مشاهده نمایید.

قیمت نایلون زیپ کیپ

این نایلون ها بر اساس مواد اولیه پلی اتیلن محاسبه می شوند و بر حسب هر کیلوگرم قیمت داده می شوند و قیمت چاپ و نوع سفارش و رنگ آن هم در قیمت تاثیرگذار است به همین منظور برای اطلاع از قیمت این محصولات شما می توانید با شرکت شمس پلاست طب ارتباط برقرار کنید.

سخن پایانی

نایلون زیپ کیپ یکی از پرمصرف ترین نایلون ها می باشد که از فواید آن بسته بندی محصولات و نظم دهی به محصولات در داخل فروشگاه ها ، کمد ، یخچال فریزر و غیره می باشد به همین منظور شما می توانید با شرکت شمس پلاست طب ارتباط و از نحوه سفارش این محصولات اطلاع حاصل کنید.