آیا وجود استرچ کشاورزی برای محصول خوب است؟

آیا وجود استرچ کشاورزی برای محصول خوب است؟

این روزها متوجه اهمیت محصولات پلاستیکی در صنایع مختلف هستیم. گیاهان، میوه‌ها و دیگر محصولات کشاورزی به‌ منظور این‌که بتوانند رشد بهتری داشته و در نهایت با کیفیت به‌ تولید برسند، به یک محیط مناسب نیاز دارند. تا در آن شرایطی نظیر نور کافی، رطوبت، خاک، مناسب و همچنین استانداردهای در کشاورزی وجود داشته باشد.علاوه‌براین موارد، در کشاورزی به‌و یژه محیط‌های گلخانه‌ای، باید شرایطی فراهم شود تا از محصول در برابر سرما و یخ‌بندان جلوگیری گردد. دراین‌میان استفاده از استرچ کشاورزی می‌تواند بسیار مفید واقع شود. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این‌ که آیا وجود استرچ کشاورزی یا استرچ سیلاژ برای محصول خوب است؟ اطلاعات کامل و جامعی را به شما ارائه دهیم.

 

به‌ جرات می توان گفت که وجود نایلون‌های پلاستیکی مناسب برای مهیا کردن شرایطی مطلوب جهت رشد گیاهان، از الزامات به حساب میآید.استفاده از پلاستیک‌ها در صنایع کشاورزی مزایای زیادی را به‌همراه دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش کیفیت محصولات و بازدهی بالا اشاره کرد. چنانچه به‌دنبال خرید انواع استرچ کشاورزی، سلفون و  نایلون عریض برای تولیدات خود هسنید،مجموعه ما می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

استرچ کشاورزی چه کمکی به پرورش محصولات می‌کند؟

معمولاً جنس استرچ های کشاورزی ای که برای پوشش تهیه محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، از پلی استر، پلی‌اتیلن، پلی کلرید و وینیل می‌باشد. این پوشش‌های نایلونی در مقابل اشعه ماورای‌ بنفش کاملاً مقاوم هستند. همچنین به ماندگاری بالایی دارند. به‌ عبارت‌دیگر شما با خرید یک استرچ کشاورزی می‌توانید سالیان زیاد از آن استفاده کنید.

میزان عرض،ضخامت و طول این نایلون‌های پلاستیکی ممکن است با دیگری متفاوت باشد. درواقع این مورد براساس نیاز مشتری در نظر گرفته می‌شود. اما اگر بخواهیم بطور کلی در مورد ضخامت آن‌ها صحبت کنیم، ضخامت از 200میکرون ادامه پیدا کرده و همچنین طول آن‌ها نیز تا حداکثر 40متر می‌باشد.

برای خرید و بررسی انواع استرچ صنعتی کلیک کنید

وجود استرچ کشاورزی برای محصولات گلخانه ای

گلخانه‌هایی که برای تولید محصولات خود از پوشش نایلونی استفاده می‌کنند، درحال‌حاضر نسبت‌ به سایر فعالان در این حوزه بازدهی بالایی داشته و موفق به برداشت محصول باکیفیت‌تری شده‌اند. می‌توان گفت که استرچ کشاورزی براساس کاربردی که  دارد، در نمونه‌های مختلفی  موجود خواهد بود. هر یک از این مدل‌ها در شرایط مکانی خاص قابل‌استفاده هستند. کسانی که قصد خرید این پوشش‌های نایلونی را دارند، بایستی حتما پیش‌از احداث گلخانه و همچنین پرورش محصولات مختلف به این‌ موضوع توجه کرده و سپس بهترین نوع استرس را انتخاب کنند.

اگر بخواهیم به‌ صورت دقیق‌تر در مورد این‌موضوع صحبت کنیم، باید بگوییم که استرسچ های کشاورزی جزو پرفروش‌ترین نایلون‌های کشاورزی به حساب می‌آیند که مزایا متعددی به‌ همراه دارند. به همین خاطر نیست در صدر جدول لیست پوشش‌ های نایلونی کشاورزی قرار گرفته و فروش آن‌ها رو به‌ افزایش است.

آیا وجود استرچ کشاورزی برای محصول خوب است؟

مزایای استرچ کشاورزی برای محصولات

در بخش قبلی به این‌ موضوع اشاره کردیم یا استفاده از استرچ کشاورزی برای تولید محصولات با کیفیت بسیار مفید و کاربردی خواهد بود. از جمله مزایای استفاده از این پوشش نایلونی می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

این نایلون‌ها به اسکلت محکم احتیاج ندارند!

اولین موردی که جزو مزایای خرید نایلون کشاورزی به حساب می‌آید، این است که از نظر اقتصادی مقرون‌ به‌ صرفه می‌باشد. پوشش‌های نایلونی برای این‌که نصب شوند به  اسکلت‌های دائمی و سنگین احتیاجی ندارند. به‌ همین خاطر نیز اگر از آن‌ها استفاده نمایید، می‌توانید در کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی برای ساخت یک اسکلت فلزی صرفه جویی کنید.

در اینجا بخوانید: جنس استرچ غذایی 

 کاهش مصرف انرژی برای گرم کردن گلخانه

یکی دیگر از مزایای خرید استرس کشاورزی برای محصولات این است که شما هزینه کمتری برای گرم کردن گلخانه‌ها پرداخت خواهید کرد. می‌توان گفت که گلخانه‌هایی که با پوشش‌های نایلونی احداث می‌شوند، نسبت‌ به مدل‌هایی که شیشه‌ای هستند، انرژی کمتری نیاز خواهند داشت.

مهیا کردن نوری مناسب برای رشد محصولات

استفاده از استرچ کشاورزی باعث شده که نور به بهترین شکل ممکن برای گیاهان فراهم شود. اگر شما موفق به خرید این نایلون در نمونه باکیفیت شوید، می‌توانید به بهترین شکل ممکن نور مناسبی را برای رشد بهتر و باکیفیت‌تر محصولات فراهم کنید.

کاهش میزان استفاده از سم

در صورتی‌ که استرچ کشاورزی  موردنظر شما آنتی باکتری باشد، دیگر نیازی ندارید تا برای پرورش محصولات از مقدار زیادی سم استفاده کنید. چرا که این نایلون‌ها مانع رشد باکتری‌ ها می‌ شود و از این نظر نیز می‌ توانند تا حد بسیار زیادی مقرون‌ به‌ صرفه باشند.