انواع دستگاه شیرینگ پک

انواع دستگاه شیرینگ پک

این روز ها صنایع بسته‌ بندی گستردگی بسیار زیادی پیدا کرده است. در واقع به دلیل این‌ که نیاز اصلی هر صنایع بسته‌بندی است، تولید کنندگان نایلون‌های مختلف درصدد این هستند تا بهترین محصولات را متناسب با نوعی که دارند، برای پکیج کردن به بازار عرضه کنند. از جمله بهترین و پرفروش‌ ترین محصولات بسته‌بندی می‌توان به شیرینگ پک اشاره کرد. این نایلون‌ ها تنها با استفاده از دستگاه شیرینگ پک قابل‌استفاده بوده و برای محصولاتی همانند مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه قصد داریم به‌ طور کلی در ماننده درمورد انواع دستگاه شیرینگ پک و نایلون شیرینگ پک توضیحات کاملی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

همان‌ طور که گفته شد، انواع دستگاه شیرینگ پک برای استفاده از نایلون‌های شیرینگ پک می‌باشد. این نایلون‌ها بسیار با کیفیت هستند و در صنایع مختلفی استفاده می‌شوند.  در واقع انواع دستگاه شیرینگ پک ها با استفاده از حرارت  وکیوم شده و از این طریق از محصولات محافظت می‌کنند. این نایلون‌ها  زمانی‌ که در دمای ۱۶۰ تا ۲۲۰ درجه سانتی‌گراد قرار بگیرند، تغییر فرم داده و کاملاً به محصول می‌ چسبند. به‌همین دلیل نیز اکثر تولیدکنندگان مواد غذایی که نیاز به وکیوم کردن محصولات خود دارند، این نایلون را مورد انتخاب قرار داده و خریداری می کنند.  شما می‌ توانید جهت خرید انواع نایلون‌ های بسته بندی همانند سلفون، فیلم استرچ و غیره با کارشناسان مجموعه شمس پلاست در تماس باشید.

بررسی ویژگی‌های نایلون شیرینگ پک

خوشبختانه شیرینگ پک در اندازه‌ها و ابعاد گوناگونی تولید شده و در اکثر اوقات این ابعاد بنا به درخواست مشتری است. به‌ عبارت‌ دیگر شما می‌ توانید جهت خرید و سفارش انواع نایلون شیرینگ پک ابعاد خود را اعلام کرده تا محصول موردنظر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

به‌ طور کلی این نوع نایلون‌های بسته‌بندی در ۲ مدل تولید می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به یک‌ لایه و یا چند لایه اشاره کرد. مسلماً هر چه تعداد تعداد لایه‌های این نایلون‌ها بیشتر باشد، کیفیت و مقاومت آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. عرض نایلون‌های شیرینگ پک از ۱۰ سانتی‌متر شروع‌ شده و تا حداکثر ۱۲۰ سانتی‌متر می‌باشد.  همچنین ضخامت این نایلون‌ها از ۳۰ شروع آغاز شده و تا ۲۰۰ میکرون متغیر می‌باشد.

لازم است مجدداً این مورد را بیان کنیم که این نایلون ها تنها با انواع دستگاه شیرینگ پک قابل‌استفاده بوده و می‌توانند محصولات را بسته‌بندی کنند. اگر به بسته‌بندی بطری‌های نوشابه و یا آب‌میوه دقت کرده باشید، متوجه می‌شوید که نایلون‌های به‌ صورت وکیوم شده روی آن‌ها قرار گرفته‌ اند، که این نایلون‌ها دقیقاً همان شیرینگ پک ها هستند.

بررسی کاربرد نایلون شیرینگ پک با انواع دستگاه شیرینگ پک

همان‌ طور که گفته شد، این اعلان‌ ها به‌ صورت دستی قابل‌ استفاده نبوده و جهت نصب آن‌ها روی محصولات مختلف حتما باید از انواع دستگاه شیرینگ پک استفاده شود. اگر بخواهیم به‌ طور کلی کاربرد این محصولات را مورد بررسی قرار دهیم، می‌توان گفت که کاربرد اصلی نایلون‌هایشیرینگ پک عبارت‌اند از:

  • حفاظت محصولات در برابر ضربه در هنگام جابه‌جایی
  • حفظ محصولات در مقابل عوامل همانند آلودگی؛ لازم است بدانید به دلیل همین موضوع این میل و نادر بیشتر در صنایع بهداشتی و صنایع غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نایلون‌های مناسب برای انواع دستگاه شیرینگ پک

در ابتدا لازم است این‌ موضوع را ذکر کنیم که دستگاه‌ هایشیرینگ پک در انواع مختلفی  وجود دارند. این ماشین‌ ها برای استفاده از این نایلون ها کاملاً ضروری بوده و کاربردی هستند. شما برای خریدشیرینگ پک از مجموعه شمس‌ پلاست باید در ابتدا دستگاه آن را تهیه کرده و نسبت‌به مدل آن جهت خرید نایلون مناسب اقدام نمایید؛ در غیر این صورت ممکن است که هزینه‌ای را که بابت خرید نایلون شیرینگ  پرداخت می‌کنید، به هدر بدهید.

 انواع دستگاه شیرینگ پک انواع دستگاه شیرینگ پک

قیمت نایلون شیرینگ پک

 قیمت نایلون شیرینگ حرارتی

در بخش‌های قبلی به این‌موضوع اشاره کردیم نایلون‌های شیرینگ پک از نظر می‌توانند در ابعاد و لایه‌های مختلفی به فروش برسند که معمولاً این‌ مورد به سفارش مشتری در نظر گرفته می‌ شود. بنابراین می‌ توان گفت که قیمت نایلون شیرینگ پک نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به میزان ضخامت؛ عرض، میزان شفافیت و… اشاره کرد. چنانچه می‌خواهید این محصول را با کمترین قیمت بازار خریداری کنید، همین الان با کارشناسان مجموعه خلاص شمس پلاست در تماس بوده و در این امر مورد از آن‌ها مشورت بخواهید.

برای آشنایی بیشتر با شرینک پلی الفین (POF) کلیک کنید